et en ru

Ostuinfo

Ostude tegemine Reval Postmark e-poes on lihtne ja mugav! Reval Postmark e-poes on tooted jagatud kategooriatesse, mis omakorda jagunevad alakategooriateks. Nii on lihtsam jõuda soovitava tooteni. Samuti on e-poes võimalik kasutada ka "otsingut". 

Kui oled leidnud sobiva toote, mida soovid osta, lisa palun toode ostukorvi klikates "lisa ostukorvi". Pärast toote ostukorvi lisamist, jätab ostukorv lisatud toote meelde, ja Sa saad soovikoral jätkata teiste toodetega tutvumist. Iga järgneva toote lisamine ostukorvi toimub vastavalt eelpool kirjeldatule. Kui kõik soovitud tooted on ilusti ostukorvi lisatud, klikka "ostukorvi". Ostukorvis saad ülevaate Sinu poolt ostukorvi lisatud toodetest - suurusest, kogusest ja hinnast. Juhul, kui Sa soovid mõne toote kogust muuta, saad seda teha veerus "kogus", lisa veergu vastav kogus ja klikka "ok". Juhul, kui Sa soovid mõnda ostukorvi lisatud toodet ostukorvist eelmadada, klikka toote nimetusel! 

Kui Sa oled ostukorvi sisu üle kontrollinud, klikka "saada tellimus". Järgmiseks palutakse Sul valida tellimuse saatmise viis. Pärast saatmisviisi valimist klikka "saada tellimus". Järgnevalt palutakse Sul logida sisse Reval Postmark e-poodi. Juhul, kui Sa veel ei ole Reval Postmark e-poe kasutaja, klikka "registreeri". Palun täida registreerimisvorm. Registreerimisvormis küsitavad andmed on vajalikud tellimuse kohale toimetamiseks. PANE TÄHELE - iga järgneva tellimuse tegemisel kontrolli palun üle, kas Sa soovid, et tellimuse toimetatakse samale aadressile, mille oled registreerimisvormi märkinud! Juhul, kui sa soovid tellimust teisele/uuele aadressile, klikka "muuda andmeid". Sisesta uus aadress ning klikka "salvesta". 

Pärast registreerimisvormi täitmist, oled edukalt registreeritud Reval Postmark e-poe kasutajaks. Logi Reval Postmark e-poodi sisse ja nüüd edastatakse Sinu ostukorvis olev tellimus Reval Postmark e-poele täitmiseks. Pärast tellimuse saatmist, vaata palun oma e-posti. Reval Postmark e-pood saadab Sulle elektroonilise tellimuse kinnituse koos tellimuse kirjelduse ja arvega. 

Juhul, kui Sa ei ole pärast tellimuse vormistamist tellimuse kinnitust koos kirjelduse ja arvega saanud, saada palun e-kiri aadressile info@postmark.ee ja me saadame Sulle arve uuesti. 

Reval Postmark e-poes on kasutajal võimalik jälgida oma tellimuse staatust. Staatuse jälgimiseks palun logi end Reval Postmark e-poodi sisse! 

Tellimuse staatused:

o maksmata - tellija poolt on arve tasumisel;
o täitmisel - tellimus on pakkimisel ja ootab postitamist;
o täidetud - tellimus on postitatud;
o tühistatud - tellijaga kokkuleppel on tellimus tühistatud. 

Teade tellimuse muutmise ja/või tühistamise kohta saada palun e-kirjaga aadressile info@postmark.ee. 

Reval Postmark e-poes on võimalus liituda ka "uudiskirjaga". Uudiskirja soovija listi on võimalik lisada end Reval Postmark e-poe avalehel ja kasutajaks registreerides. Uudiskirjaga saad esimesena infot Reval Postmark e-poe sooduspakkumistest, uuest kaubast e-poes jne. 

Parimate soovidega,
Reval Postmark OÜ